Pep-Wyrocznia: “Będzie remis”

Pep Guardiola znów zabawił się w wyrocznię. A jak wiadomo, Mister się nigdy nie myli. Wszak ostatnio przewidział, że w rewanżu na Camp Nou AC Milan strzeli bramkę Barcelonie.

Będzie remis z małą ilością bramek. To szczegóły zadecydują, która drużyna dostanie się do finału” – rzekł Guardiola.

W tym roku będzie jeszcze trudniej awansować do finału” – dodał, argumentując, że zgodnie z zasadą historii, im dłużej zespół jest na szczecie, tym trudniej się na nim utrzymać. Całkiem logiczne.

Trener podawał też inne argumenty: „Przede wszystkim dlatego, że bronimy tytułu i każdy chce nas pokonać. Po drugie to świetny zespół. Lampard, Terry, Drogba… to bardzo istotni gracze” – Pep odkrywał Amerykę dalej.

Na końcu zapytano go o komentarz Ibrahimovicia na temat nurkowania graczy Barcelony. „Grał z nimi, ma świadomość, jakimi umiejętnościami się cechują. Przyjmują piłkę i ją podają. Nie nurkują” – odpowiedział z poważną miną.

Widzisz pogrubione słowo i nie wiesz o co chodzi? Dowiedz się o naszym konkursie!

Źródło: FCBarcelona.cat/zdj.: Sport.es


Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /home/blog/domains/blogfcb.com/public_html/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273