“366 dni wokół FC Barcelony”- lektura obowiązkowa każdego culé

366dni
My, kibice FC Barcelony, mamy niesamowite szczęście, gdyż żyjemy w erze prawdopodobnie najlepszej drużyny na świecie. Nieważne kiedy zaczęliśmy kibicować, wspaniałe chwile mamy świeżo w pamięci. Było nam dane doświadczać sukcesów „Pep Team’u”, który w spektakularny sposób sięgał po wszystko, co w klubowym futbolu można zdobyć. Możemy podziwiać nieziemskie wyczyny Messiego, zachwycać się dryblingami Neymara oraz wspominać walecznie broniącego Puyola. Wszystko to działo się na naszych oczach. Jednak Barca to więcej niż klub, a na pewno nie jest nim od wczoraj.

„366 dni wokół FC Barcelony” jest efektem pracy dwóch kibiców – Piotra Olejnika i Lecha Piotrowskiego, którzy postanowili stworzyć książkę, którą sami chętnie chcieliby przeczytać. Jest to lektura obowiązkowa dla każdego wytrawnego kibica, który pragnie powspominać najważniejsze momenty z historii Barcy, ale także dla tych, którzy swoją przygodę z klubem zaczęli niedawno i chcą się zaznajomić z wartościowymi faktami, tak rzadko dostarczanymi nam przez media. Na próżno nam teraz szukać informacji o piłkarzu „Dumy Katalonii”, o którym pisano wiersze, albo co znaczy skandowane przez kibiców Camp Nou hasło „Guruceta”. Odpowiedzi na te oraz wiele innych pytań skrywa „366 dni wokół FC Barcelony”. Taką książkę mogli stworzyć tylko kibice całym sercem oddani klubowi, można powiedzieć fanatycy, ale w najlepszym tego słowa znaczeniu.

Książka rozpoczyna się najważniejszą datą w dziejach klubu ze stolicy Katalonii- 29 listopada 1899. Następnie, dzień po dniu, opisane są ciekawostki, ważne osobistości oraz potężna dawka historii, którą każdy culé znać powinien. Jeśli zastanawiacie się czym był słynny „butelkowy finał” Pucharu Hiszpanii, który piłkarz Barcelony siedział w więzieniu, albo co Puyol chciał zrobić, by pomóc zadłużonemu klubowi, tu znajdziecie odpowiedź. Tej książki nie powinno się czytać od pierwszej do ostatniej strony, lecz dozować informacje i wracać do niej co jakiś czas. Nikt z nas przecież nie czyta encyklopedii od A do Z, nieprawdaż?

Z czystym sumieniem polecam Wam książkę „366 dni wokół FC Barcelony”, gdyż nie tylko wiele można się z niej dowiedzieć, ale może nawet ona zainspirować do własnych analiz historii FC Barcelony. Kto wie, może współautorem kolejnej edycji będzie ktoś z Was?

Książka do nabycia pod adresem:
http://mediapunta.pl/produkt_366-dni-wokol-fcbarcelony_3.html


Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /home/blog/domains/blogfcb.com/public_html/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273