Abidal w następnym tygodniu piłkarzem Monaco?

FC Barcelona vs Malaga CF

Eric Abidal jest podobno bardzo bliski przejścia do AS Monaco – nowo budowanej potęgi europejskiej. Wszystko ma się sfinalizować w nadchodzącym tygodniu. Poza Monaco, Francuzem interesuje się jeszcze Olimpique Lyon oraz Montpellier.

Oczywiście są też oferty z innych zespołów ale sam Abi powiedział, że jego celem jest powrót do ojczystej ligi. Monaco to dobry cel ze względu na to, że Eric rozpoczynał tam swoją karierę seniorską. zaoferowaliby mu stosunkowo krótki kontrakt, ze względu na jego wiek i problemy zdrowotne.

Ale z drugiej strony jest oferta z Lyonu, gdzie Eric zdobył statut obrońcy światowej klasy. Z Les Olympiens rozstał się w 2007 roku i przeszedł do FC Barcelony. Pojawiły się również plotki o rzekomym zainteresowaniu Bayernu Monachium. Tam Abi mógłby trenować pod okiem Pepa Guardioli.

Źródło: Goal.com


Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /home/blog/domains/blogfcb.com/public_html/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273