Adama Traore przedłużył kontrakt do 2018 roku

60002_1416428397

Po podpisaniu umowy napastnik powiedział: „Jestem szczęśliwy. To marzenie, które ma każdy zawodnik z La Masii.”

W środę Adama Traore przedłużył kontrakt z FC Barceloną. Obecny obowiązuje do 30 czerwca 2018 roku. Hiszpan złożył swój podpis w obecności Andoniego Zubizarrety i dyrektora Barcelony B, Silvio Eliasa.

Po spotkaniu napastnik piłkarz udzielił krótkiego wywiadu dla Barca TV: „Jestem bardzo szczęśliwy. Spełniają się moje marzenia. To pragnienie każdego młodego zawodnika. To szczęśliwy dzień dla całej mojej rodziny.” Powiedział też kilka słów do tych, którzy pomogli wspiąć mu się na ten poziom: „Myślę, że duża w tym zasługa wszystkich moich dotychczasowych trenerów. To oni mi mówili, co mam poprawić, co staram się robić.”

Traore w tym sezonie rozegrał 11 meczów Barcy B, w tym 10 w pierwszym składzie. Zdobył jedną bramkę. W zeszłym sezonie wyszedł na murawę 26 razy, strzelając 5 goli. Zadebiutował także w La Liga podczas meczu z Granadą oraz w Lidze Mistrzów z Ajaksem.

Źródło: fcbarcelona.com


Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /home/blog/domains/blogfcb.com/public_html/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273