Aleix Vidal rozmawiał z Monchim o swoim powrocie do Sevilli

Według Radio Marca Sevilla, obrońca miałby być skłonny do powrotu do klubu, z którego kupiła go Barcelona.

Dni Aleixa Vidala w stolicy Katalonii wydają się być policzone. Jego przyszłość rysuje się poza Camp Nou. Właściwie, według Radio Marca Sevilla, prawy obrońca wykonał już kilka ruchów mających przybliżyć go do transferu.

Według lokalnych mediów, Vidal miał zapytać Monchiego, dyrektora sportowego Sevilli, o możliwość powrotu do Andaluzji, gdzie zawodnik grał 18 miesięcy temu, przed zakontraktowaniem przez Katalończyków.

W ostatnich tygodniach, wiele drużyn pytało Barcę o sytuację Vidala, w tym największe zainteresowanie wykazywał włoski Milan. Pokazuje to jak dużą reputację Vidal wyrobił sobie w Sewilli.

Jednak priorytetem piłkarza, przed wysłuchaniem innych ofert, byłby właśnie powrót na Ramon Sanchez Pizjuan. Mimo tego, na dzień dzisiejszy ta opcja zdaje się być odległa.

Jorge Sampaoli ma na prawej stronie dobrze spisującego się Mariano. Poza tym, równo formą prezentował także Gabriel Mercado. W związku z tym, prawa flanka nie jest najważniejsza w układance argentyńskiego szkoleniowca, choć warto zauważyć, iż Aleix Vidal grywał również jako skrzydłowy.

 

źródło: sport.es


Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /home/blog/domains/blogfcb.com/public_html/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273