Alexis Sanchez na pokazie mody ślubnej

Alexis Sanchez i jego kolega z Barcy B, Jonathan dos Santos byli w czwartkowy wieczór na pokazie mody. Nie był to bynajmniej zwyczajny pokaz, a impreza zorganizowana w ramach „Barcelona Bridal Week”. Wpół do dziewiątej rozpoczęła się prezentacja strojów ślubnych zaprojektowanych przez znane projektantki: Joanę Montez i Patricię de Melo.

Gracz Barcelony z numerem 9, Alexis miał dobry powód, żeby się tam znaleźć. Nic nam nie wiadomo czy zamierza w najbliższym czasie wziąć ślub… Ale na owym pokazie pojawił się, aby zrobić do tego „małą przymiarkę”, a mianowicie zobaczyć swoją dziewczynę w białej sukni. Brazylijka Michelle Carvalho, partnerka zawodnika prezentowała jedną z kreacji. Ciekawe jest również to, że nie była to jedyna modelka związana z Dumą Katalonii. W pokazie brała również udział Malena Costa, była dziewczyna Carlesa Puyola.

Źródło: sport.es


Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /home/blog/domains/blogfcb.com/public_html/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273