Argentyńska prasa martwi się o Leo

Kontuzja Leo Messiego w spotkaniu z Betisem jest nie tylko zmartwieniem dla Barcelony, lecz także dla reprezentacji Argentyny, która bez wątpienia traci mnóstwo jakości z powodu ciągłych kontuzji Messiego uniemożliwiających mu osiągnięcie odpowiedniej formy. Argentyński dziennik “Ole” natychmiast skomentował trzecią kontuzję Messiego, krótkim i dość dobitnym tytułem “Oh Leo…..”. Sama kontuzja nie jest wydarzeniem, które trudno zaakceptować, jednak fakt, że po raz kolejny Argentyńczyk doznaje tego samego urazu jest najbardziej martwiący.

Z powodu kontuzji Leo opuści dwa najbliższe towarzyskie spotkania reprezentacji. W piątek Argentyńczycy zagrają z Ekwadorem, w poniedziałek z Bośnią. “La Nacion” powraca pamięcią do pechowego pierwszego spotkania z PSG w 1/4 LM, w którym to gwiazda Barcy doznała po raz pierwszy od długiego czasu kontuzji, po której nie może wrócić do normalnej dyspozycji.

źródło – Mundo Deportivo

 


Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /home/blog/domains/blogfcb.com/public_html/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273