Arturo Vidal: Jestem najlepszym pomocnikiem na świecie

Piłkarz Juventusu Turyn, Arturo Vidal wypowiedział się na łamach niemieckiego tygodnika ‘Bild’ bardzo niepochlebnie na temat Xaviego Hernandeza oraz Andresa Iniesty. Chilijczyk uważa, że jest lepszy od obu pomocników i nikt nie może równać się jego osobie.

Zapytany o to jaką rolę odgrywa w zespole odpowiedział: - Jestem odpowiedzialny za grę w środku, ale również strzelam bramki. – powiedział. Arturo ma ich 10 w lidze włoskiej i 5 w Lidze Mistrzów.

-Wytłumaczenie jest proste. Jestem najlepszym piłkarzem na świecie na swojej pozycji. – dodał.

- Istnieje wielu graczy, którzy starają się grać tak jak ja . Nikt nie zdoła rozgrywać mecze jak ja i nie da rady strzelić tyle goli co ja. – zakończył.

Swoimi wypowiedziami Vidal na pewno chce zwrócić uwagę na swoją osobę. Słowa, które padły z jego ust są bardzo kontrowersyjne. Możemy zrozumieć niezadowolenie spowodowane brakiem swojej osoby w jedenastce FIFPRO 2013, ale uważanie się za najlepszego na tej pozycji jest już trochę komiczne.

Źródło: MD


Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /home/blog/domains/blogfcb.com/public_html/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273