Ashley Cole piłkarzem Barcelony?!

Obrona Barcelony jest w tym sezonie jej najsłabszym ogniwem.  Mała liczba zawodników, a także duża liczba kontuzji, zmusiły Pepa Guardiolę do szukania wzmocnień już na przyszły sezon.

Po odejściu Maxwella Abidal nie ma żadnego równorzędnego zastępcy. Pierwszą opcją jest oczywiście Jordi Alba, jednak zarząd w ostatnim czasie zainteresował się innym zawodnikiem. Jest nim sam Ashley Cole. Piłkarz niegdyś sprowadzony przez Romana Abramowicza z Arsenalu za grube miliony, ewidentnie nie potrafi znaleźć wspólnego języka z trenerem stołecznej drużyny, Andre Villasem – Boasem.

Defensor oskarża Portugalczyka o złe decyzje kadrowe, przez które Chelsea przegrała wysoko z Napoli, bo aż 3-1. Konflikt od jakiegoś czasu nabiera na sile, a piłkarz wydaje się oddalać od Stamford Bridge. FC Barcelona ma zamiar postarać się o doświadczonego obrońcę, bo wie, że sam zawodnik nie będzie za drogi. Kontrakt piłkarza obowiązuje go do 2013 roku, jednak prawie na pewno jest to jego ostatni sezon w stolicy Anglii.

O piłkarza Blaugranie przyjdzie zmierzyć się z Realem Madryt, a także Interem, którzy również nie pogardziliby zawodnikiem z tak bogatą karierą.

 

[źródło: sport.es]

Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /home/blog/domains/blogfcb.com/public_html/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273