Barça-Athletic: sobota dniem “remontady”?

Zapinamy pasy i startujemy. Dziś (tj. w sobotę) może się okazać, że mistrzostwo Hiszpanii jest bliżej niż się komukolwiek wydawało. Przed nami ekscytująca walka o La Ligę!

Do końca rozgrywek pozostało dziewięć kolejek. “Operacja remontada” jest możliwa, jednak mądrzejsi będziemy pewnie około północy. Dlaczego tak się zachwycam tą kolejką? A no właśnie, otóż Osasuna gra z Realem, a Barcelona z Athletikiem.

Kiedy jak nie dziś mamy odrobić 6-punktową stratę do lidera z Madrytu? Najlepsza ku temu okazja będzie miała miejsce właśnie dziś. Na Reyno de Navarra, bardzo niegościnnym terenie Osasuna podejmie madrycki Real. Początek tego meczu o 20.00.

Z kolei tuż po zakończeniu “walki na noże” czeka nas równie wspaniałe widowisko. Na Camp Nou Blaugrana podejmie “rewelację Europy” – Athletic Bilbao. Lwy z Bilbao w ubiegły czwartek pokonały Schalke 2-4 na wyjeździe i taki rezultat sprawia, iż są o krok od awansu do półfinału Ligi Europejskiej.

Niesmaczkiem pozostaje termin rozgrywania meczu, gdyż Los Leones nie mają nawet 48 godzin na odpoczynek po ostatnim meczu. To już jednak nie nasz problem.

Podsumowując, trzymamy mocno kciuki za zespół z Pampeluny, ale przede wszystkim za Barcelonę. Ewentualna strata punktów w tym meczu raczej definitywnie przekreśli szansę na mistrzostwo kraju zespołu Guardioli.

[Źródło: Mundo Deportivo]

Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /home/blog/domains/blogfcb.com/public_html/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273