Barca B mierzy się z Herculesem w drugiej kolejce sezonu

Już dziś o godzinie 20 drugi mecz w tegorocznych rozgrywkach ligowych rozegra Barcelona B. Rywalem podopiecznych Gerarda Lopeza będzie Hercules.

Zadanie przed drugą ekipą Blaugrany niełatwe, bo przeciwnik należy do najsilniejszych drużyn w całej lidze. Doskonale zdaje sobie z tego sprawę trener, który przed meczem powiedział, że “czeka nas jeden z najtrudniejszych, jeśli nie najtrudniejszy wyjazd w całym sezonie. Rok temu tam wygraliśmy. Liczę, że tym razem będzie tak samo.”

W składzie Herculesa próżno szukać wielkich gwiazd czy nazwisk mających wielkie doświadczenie w grze na najwyższym poziomie. Jest to jednak ekipa solidna, która na własnym stadionie jest groźna dla wszystkich.

Szkoleniowiec Barcy powołał na mecz osiemnastu zawodników. Nie ma wśród nich Marlona, który jeszcze nie jest uprawniony do gry, kontuzjowanych Varo, Lopez, Paika i Romery, a także Vilanovy, Gumbau oraz Camary, który lada dzień powinien zostać wypożyczony do innego klubu.

Powołani na mecz:
Bramkarze: Jose Aurelio Suarez, Sergi Puig
Obrońcy: Sergi Palencia, Nili, Jose Antonio Martinez, Rodrigo Tarin, Moises Delgado
Pomocnicy: Fali, Xemi, Ferran Sarsanedas, Alex Carbonell, Alberto Perea, Carles Alena, Wilfried Kaptoum
Napastnicy: Marc Cardona, Ignacio Abeledo, Jesus Alfaro, Rafa Mujica

27.08.2016, godzina 20:00, Estadio Jose Rico Perez
2. kolejka Segunda Divivion B, grupa 3
Hercules CF – FC Barcelona B

Przewidywany skład Barcelony B: Suarez – Nili, Tarin, Martinez, Palencia – Alena, Fali, Xemi – Perea, Cardona, Alfaro


Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /home/blog/domains/blogfcb.com/public_html/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273