Barca już zaplanowała presezon

messi-neymar-gamper-pasada-temporada-1401300801107

FC Barcelona zaplanowała już, z kim i gdzie zostaną rozegrane mecze w sezonie przygotowawczym.  Podopieczni Luisa Enrique zagrają co najmniej 4 mecze w presezonie.

Według RAC1, Katalończycy pod koniec lipca udadzą się do Genewy, aby tam zagrać swoje pierwsze spotkanie w nowym sezonie z miejscową drużyną. Drugi mecz presezonu odbędzie się 2 sierpnia na Allianz Riviera, gdzie Barcelona zmierzy się z OGC Nicea. W obu tych meczach najprawdopodobniej nie zagrają piłkarze, którzy grali na Mundialu.

Tydzień później piłkarze Enrique zagrają na Stadionie Olimpijskim w Helsinkach z tamtejszym HJK Helsinki. Co więcej, ambasadorem tego meczu będzie Jari Litmanen, który grał w obu drużynach.

16 sierpnia Barca rozegra mecz o Puchar Gampera. Klub nie podał jeszcze rywala, jednak podczas tego spotkania zostaną zaprezentowani nowi piłkarze.

23-24 sierpnia rozpoczynają się rozgrywki ligowe. Jest szansa, że Blaugrana rozegra jeszcze mecz między 9, a 16 sierpnia, jednak nie jest to jeszcze potwierdzone.

Źródło: Sport.es


Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /home/blog/domains/blogfcb.com/public_html/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273