Barca z nowym sponsorem głównym?

Jak informuje hiszpański Sport, Barcelona nie zrezygnuje w przyszłym sezonie z nazwy sponsora na koszulce.

Mimo, że umowa z Qatar Airways nie została jeszcze odnowiona i nie jest oczywistym fakt, że to się w ogóle stanie, władze Barcy nie dopuszczają możliwości rozpoczęcia nowej kampanii bez napisu na koszulce. Dziennikarze Sportu zapewniają, że zarząd Blaugrany znajdzie innego sponsora, jeśli przedstawiciele katarskich linii lotniczych nie zaakceptują ich warunków. Według nich, włodarze Dumy Katalonii definitywnie odrzucili możliwość gry bez nazwy sponsora na trykocie.

Znaczy to, że jeśli dotychczasowy sponsor nie spełni oczekiwań klubu odnośnie warunków finansowych, Barca zmuszona będzie poszukać innego inwestora.  Klub wciąż zachowuje w tajemnicy negocjacje z potencjalnymi nowymi nabywcami praw do wizerunku Azulgrany. Wiadomo jednak, że jeden z nich jest z Ameryki, kolejny z Azji, natomiast nie ma informacji na temat trzeciej marki, z którą klub ze stolicy Katalonii prowadzi negocjacje.

Źródło: Weloba.com


Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /home/blog/domains/blogfcb.com/public_html/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273