Barca zainteresowana Reusem

Nie jest wielką tajemnicą, że wśród zawodników, których usługami Barca jest zainteresowana, widnieje nazwisko zawodnika Borussi Dortmund – Marco Reusa. 24 letni piłkarz finalisty ubiegłorocznej edycji Ligi Mistrzów znany jest ze swojej wszechstronności, talentu oraz szybkości. Barcelona wzięła kandydaturę Niemca pod lupę i dokładnie zainteresowała się szczegółami umowy, które wiążą Marco z obecnym klubem. Reus ma kontrakt do 2017 roku, jednak może odejść z BVB już w 2015 roku, jeśli jakiś klub zapłaci kwotę odstępnego w wysokości 35 mln euro.

Zainteresowanych usługami utalentowanego młodzieńca jest wielu. Chelsea Londyn, Bayern Monachium i Real Madryt mają zamiar stanąć wraz z Blaugraną w wyścigu negocjacyjnym, którego zwycięzca pozyska 24 latka. Ze strony katalońskiego klubu sytuację monitoruje Andoni Zubizarreta, który jest w kontakcie z agentem piłkarza, Volkerem Struth.

Agent Niemca jest także opiekunem interesów Mario Goetze, w którego kontrakcie umieścił podobny zapis, umożliwiający utalentowanemu pomocnikowi odejście z BVB do Bayernu Monachium za 37mln euro. Obecne zarobki Reusa to 4,5 mln euro, w Barcelonie miałby oczekiwać wynagrodzenia w okolicach 6mln euro.

Zubizarreta zdaje się być przekonany o przydatności ofensywnego zawodnika z Dortmundu, gdyż piłkarz może z powodzeniem występować na wszystkich trzech pozycjach w ofensywnej linii Barcy. Jego przydatność w systemie stosowanym przez Blaugrane jest niepodważalna.

źródło : Mundo Deportivo

 


Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /home/blog/domains/blogfcb.com/public_html/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273