Oficjalnie: Mathieu w Barcelonie

FC Barcelona zdecydowała się jednak zaoferować dwadzieścia milionów euro za Mathieu, podaje Radio Catalunya.

Pomimo tego, że początkowo Barcelona nie chciała zapłacić więcej niż piętnaście milionów euro za francuskiego obrońcę, to w ciągu ostatnich godzin na stole Valencii pojawiła się ponoć oferta w postaci dwudziestu milionów.

Teraz tylko kwestia porozumienia na linii Valencia CF – FC Barcelona. Ci pierwsi chcą otrzymać pieniądze w gotówce, Ci drudzy jednak preferowaliby płatność w ratach, co ponownie może opóźnić ewentualny transfer.

Obecnie Mathieu trenuje wraz z kolegami z Valencii i jest jednym z 24 graczy tego klubu, którzy przygotowują się do rozpoczęcia sezonu.

Aktualizacja:

Oficjalnie FC Barcelona zapłaciła klauzulę odstępnego w wysokości 20 milionów euro i tym samym zakontraktowała 30 letniego Mathieu.  Piłkarz ma podpisać 4 letni kontrakt, a jego klauzula odejścia ma wynosić aż 50 mln euro.

Źródło: Sport.es


Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /home/blog/domains/blogfcb.com/public_html/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273