Barcelona poważnie rozważa powrót Denisa Suareza

Denis Suarez już tego lata może wrócić do stolicy Katalonii. Młody piłkarz ma jeszcze obowiązującą do końca sezonu 2015/2016 umowę wypożyczenia z Sevillą, ale działacze Barcelony są poważnie zainteresowani jego powrotem. 

Odejście Xaviego do Kataru mocno skomplikowało sprawę. W ekipie Luisa Enrique pojawiła się luka, którą można byłoby załatać Denisem Suarezem. 21-letni pomocnik obecnie znajduje się na wypożyczeniu w Sevilli, ale wraz z przyjściem do Barcelony Aleixa Vidala otworzyły się drzwi także dla niego.

Jedną z kart przetargowych, która przekona andaluzyjski klub do tej operacji, ma być możliwość wypożyczenia Alena Halilovicia. Chorwat nie chce grać z Barçą B w Segunda Division B, więc takie rozwiązanie mogłoby być idealne dla obu stron.

Trzeba też dodać, że nawet jeśli Denis Suarez powróciłby do klubu, to w oficjalnych meczach mógłby grać dopiero od stycznia 2016 roku. Problemem jest umowa wypożyczenia, która została podpisana przed nałożeniem sankcji przez FIFA.

Zdjęcie: InsideSpanishFootball.com
Źródło: MundoDeportivo.com/Weloba.es 


Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /home/blog/domains/blogfcb.com/public_html/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273