“Barcelona powinna wygrać z Chelsea dla dobra piłki”

Powoli milkną już echa wczorajszego meczu Barcelony z Realem Madryt. Teraz czas skupić się na spotkaniu z Chelsea Londyn, które trzeba wygrać, aby jeszcze uratować sezon. Nieoczekiwane słowa wsparcia dla Azulgrany okazał były bramkarz Manchesteru United – Edvin van der Sar.

- Barcelona powinna wygrać dla dobra piłki nożnej. Nie lubię zespołów, które nastawiają się tylko na obronę, a właśnie to zrobiła Chelsea w pierwszym meczu. Piłka to gra, w której powinno się atakować, podejmować ryzyko, nie bać przeciwnika – tak właśnie gra Barca. Wiem, co potrafią ci zawodnicy i nie zdziwię się, jeśli na Camp Nou zaaplikują The Blues pięć goli. Cheslea nic nie da ta jedna bramka przewagi – powiedział Holender.

- Nie mam wątpliwości, że to Barca awansuje do finału. Są dodatkowo poranieni po meczu z Realem i sportowa złość nakaże im zaatakować przeciwników od pierwszego gwizdka – dodał van der Sar.

Widzisz pogrubione słowo i nie wiesz o co chodzi? Dowiedz się o naszym konkursie!


Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /home/blog/domains/blogfcb.com/public_html/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273