Barcelona zainteresowana Yedderem

Mimo obowiązującego banu transferowego FC Barcelona przygląda się nadal niektórym obiecującym piłkarzom z Europy. Jednym z nich jest 24 letni,napastnik Wissam Ben Yedder, który na co dzień występuje w barwach Toulouse’y.

Francuskie media podają, że wysłannicy Blaugrany byli obecni już na jednym  meczu w pre-sezonie, w którym zawodnik strzelił gola, a było to spotkanie z Lyonem.  Ofensywny gracz w ostatnim czasie jest w dobrej formie. Strzelił między innymi wyrównującą bramkę w potyczce z PSG.

Yedder porównywany jest do Cesca Fabregasa, który posiada bardzo dobrą technikę, ale potrafi także być bardzo skuteczny pod bramką przeciwnika. Na obecną chwilę nie jest powoływany nawet do reprezentacji Francji, ale być może wkrótce się to zmieni.

Jak na razie Barca zamierza monitorować sytuację zawodnika, a jeżeli jego talent będzie się rozwijał, to być może w 2016 roku Wissam stanie się piłkarzem Dumy Katalonii.

Źródło: Sport.es


Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /home/blog/domains/blogfcb.com/public_html/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273