Barcelona zainteresowana Di Marią

Hiszpańskie media huczą od plotek, iż usługami Di Marii zainteresowana jest FC Barcelona. Jednak władze Realu Madryt zaprzeczyły tym wszystkim spekulacjom.

FC Barcelona złożyła ofertę w wysokości 60 milionów euro za argentyńskiego piłkarza, jednak Florentino Perez nie miał nawet ochoty negocjować transferu.

Sytuacja samego zainteresowanego w klubie z Madrytu nie jest ciekawa. Di Maria oczekuje lepszego kontraktu, bo chciałby zarabiać 8 milionów euro rocznie, a w chwili obecnej zarabia “zaledwie” 3 miliony. Kiedy Florentino Perez odmówił piłkarzowi, jego przedstawiciel od razu zaczął szukać nowego klubu. Z kolei szkoleniowiec Realu powiedział na prasowej konferencji, że Angel zażądał letniego urlopu, w związku z czym odmówił przedłużenia kontraktu.

Barca niewątpliwie chce skorzystać z tej okazji, bo wydaje się, że Angel Di Maria jest tym piłkarzem, który pasowałby do stylu gry Katalończyków. Jednak nie wiadomo czy jest jeszcze miejsce dla niego, kiedy na Camp Nou pojawił już się Rakitić i Luis Suarez.

Źródło: Sport.es


Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /home/blog/domains/blogfcb.com/public_html/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273