Bartra nie żałuje odejścia

Marc Bartra przyznaje, iż uważa decyzję o opuszczeniu Barcelony za prawidłową i prawdopodobnie jedną z najważniejszych w jego życiu. Dwudziestopięcioletni obrońca przeszedł przez wszystkie szczeble szkolenia w Barcelonie i rozegrał w barwach Blaugrana ponad sto meczów od swojego debiutu w sezonie 09-10.

Niestety, Marcowi nie udało się przekonać Lucho do regularnego stawiania na niego w linii obrony Blaugrana, przez co ten zdecydował się na odejście do Dortmundu, aby wypełnić lukę po Hummelsie, który przeniósł się do Monachium.

Udzielając wywiadu dla Rac1, Bartra mówił:

“Kiedy teraz o tym myślę, to nie żałuję opuszczenia Barcelony.”

“To była trudna decyzja, najważniejsza i najlepsza, jaką podjąłem w życiu. W Dortmundzie bardzo się mną interesowali od początku.”

“Bycie częścią Barcelony było bardzo satysfakcjonujące, ale jestem bardzo podekscytowany możliwością rozwoju w Borussii.”

“Wszystko poszło bardzo szybko. Jest jeszcze wiele rzeczy do nauczenia się, między innymi język. Nie mam czasu nawet, żeby pomyśleć, bo ciągle są jakieś mecze ligowe czy pucharowe.”

Źródło: goal.com


Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /home/blog/domains/blogfcb.com/public_html/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273