Bez Iniesty, kto rozegra więcej minut?

Kontuzja Andresa Iniesty otwiera miejsce w środku pola dla mniej regularnych graczy.

Luis Enrique do tej pory umiejętnie rotował składem, jednak teraz ktoś z rezerwowych będzie musiał wziąć na siebie ciężar gry. Iniesta znajduje się poza boiskiem, tak więc Andre Gomes, Arda Turan lub Denis Suarez powinien pojawić się na placu gry i udowodnić swoją wartość.

Arda Turan: Grał w tym sezonie w linii ataku i spisywał się świetnie, notując wiele trafień. Nie spisywał się już za to tak dobrze w pomocy. Mimo to, może być najlepszym zmiennikiem Don Andresa ze względu na zbliżoną charakterystykę gry.

Andre Gomes: Rozpoczął od pierwszej minuty mecz z Valencią na Mestalla, lecz jego występu nie można określić mianem dobrego czy złego. Po prostu przeciętny. Musi grać, żeby pokazać co potrafi. Barcelona wykupiła go z drużyny Nietoperzy za 45 milionów euro.

Denis Suarez: Imponował w presezonie, czym zapewne zaskarbił sobie zaufanie Luisa Enrique, który dawał mu okazję do gry, kiedy tylko mógł.

Rafinha i Sergi Roberto również mogą występować na pozycji Iniesty. Jednakże w tym sezonie zajmowali inne miejsca na boisku.

 

Źródło: weloba.com