BlogFCB.com obchodzi swoje pierwsze urodziny!

Dotarły do nas również życzenia od Leo, dzięki!

Ależ ten czas mija. Dokładnie dzisiaj, 19 października, BlogFCB.com obchodzi swoje pierwsze urodziny! Dopiero raczkujemy po polskiej scenie witryn internetowych o FC Barcelonie, aczkolwiek nie oznacza to, że ten rok był dla nas bezproduktywny.

Bardzo byśmy chcieli, aby za bardzo się nie chwalić swoimi osiągnięciami, ale niestety – taki mamy charakter. Wybaczcie.

Na wstępie chcielibyśmy podziękować wszystkim Czytelnikom – tym nowym, oraz tym, którzy wspierają nas od rozpadu byłej redakcji na jednej ze stron (choć bardziej witryna ta przypomina kiczowatą choinkę, niżeli serwis internetowy) o Blaugranie. Piszemy, pracujemy i rozwijamy się dla Was – serio. Zysk finansowy, z tytułu prowadzenia BlogFCB.com, mógłby zostać porównany do tygodniówki piłkarza drugiej ligi San Marino. To może brzmieć banalnie, ale w tym wszystkim nie chodzi nam o kasę, ale o Waszą satysfakcję.

W ciągu tego roku o Blogu dowiedziało się ponad 100 tysięcy osób, a strona główna została wyświetlona na Waszych monitorach/telefonach czterokrotnie razy więcej. Napisaliśmy dla Was prawie ćwierć tysiąca felietonów bądź artykułów. Na światło dzienne wyszło prawie 2000 wpisów. Wydaliśmy 11 miesięczników Flash BlogFCB, który przeczytało lub pobrało setki osób. Nawiązaliśmy kilka drogocennych współprac, zarówno na tle lokalnym, jak i międzynarodowym. Naszymi Partnerami jest większość liczących się stron internetowych o FC Barcelonie i jej gwiazdach. Dzięki wspólnym negocjacjom z Classbedroom Apartments Barcelona, macie szansę uzyskać 10% zniżkę na sporo świetnych mieszkań w stolicy Katalonii. Dodatkowo wykryliśmy kilka afer, związanych z działalnością oficjalnej polskiej Penyi, otwierając tym samym oczy wielu kibicom. Rozpoczynając niemalże od zera, zgromadziliśmy więcej niż 1600 fanów na Facebooku. I ciągle ta liczba rośnie!

Odsyłacze do naszych artykułów cytowane były na wielu poważnych serwisach o Barcelonie. Oto pięć najczęściej czytanych treści na Blogu:

1. Jeden punkt zamiast dziesięciu
2. Stereotyp Barcy 4-3-3-3(5), czyli haters gonna hate
3. FCBP, czyli o co tu chodzi
4. Tomasz Lasota, prawdomówność oraz rzetelność
5. W cieniu sław: Święty Mourinho, święty Realmadrid.pl

W związku z naszymi pierwszymi urodzinami, mamy również dla Was kilka ciekawych niespodzianek. Przede wszystkim ogłosiliśmy KONKURS, w którym do wygrania jest główna nagroda, szalik FC Barcelony, oraz kubek za zajęcie drugiego miejsca. Więcej szczegółów znajdziecie tutaj.

Oprócz konkursu, chcielibyśmy z ogromną przyjemnością podziękować Czytelnikowi DaniAlves2, za regularne komentowanie i przeglądanie treści BlogFCB.com. W nagrodę chcielibyśmy przekazać Ci drobny upominek, jakim jest breloczek FC Barcelony. DaniAlves2 – skontaktuj się z nami mejlowo, podając swoje dane osobowe, na które moglibyśmy wysłać nagrodę, na redakcja@blogfcb.com. :)

Jesteśmy szczęśliwi, że nasza praca doceniana jest przez tak szeroką rzeszę fanów FC Barcelony. Dziękujemy Wam za Waszą obecność oraz komentarze – zarówno te na stronie, jak i na Facebooku. Bez Was nie byłoby BlogFCB.com.


Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /home/blog/domains/blogfcb.com/public_html/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273