Brak przeprosin problemem w negocjacjach?

Luis-Suarez-2014Kontrowersja z udziałem Luisa Suareza nadal trwa, a piłkarz mimo ewidentnego ugryzienia w dość śmieszny sposób tłumaczył się w liście do FIFA. Do tego nie postanowił publicznie przeprosić reprezentanta Włoch, Giorgio Chielliniego. Uczynił to natomiast dopiero po paru dniach na twitterze, a mimo to już wkrótce ma stać się piłkarzem Dumy Katalonii.

Można powiedzieć lepiej późno niż wcale, ale spóźnione przeprosiny Urugwajczyka na pewno nie poprawiły jego reputacji. Być może wcześniejsza skrucha złagodziłaby decyzję światowej federacji, lecz w tym momencie jest to tylko gdybanie. Luis powinien być bardzo wdzięczny swoim bliskim, gdyż na ratunek przyszli mu jego agent oraz rodzina, którzy publicznie przeprosili wszystkich i obiecali, że do kolejnego incydentu nie dojdzie. Według Mundo Deportivo, brak przeprosin i całe zajście opóźniało negocjacje Barcy z Liverpoolem.

Hiszpańskie media potwierdzają ostatnie doniesienia i wszystko wskazuje na to, że Suarez zostanie piłkarzem Blaugrany, a na przeszkodzie stoją już tylko małe niuanse. Ostateczna kwota transferu i między innymi ugryzienie w meczu z Włochami. W ciągu kilku dni mamy otrzymać już potwierdzenie o transakcji przez oba kluby.

Źródło: Mundo Deportivo


Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /home/blog/domains/blogfcb.com/public_html/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273