Bukmacherzy ostrzą kursy przed sezonem La Liga

Football Bet SlipNie tylko zagorzali fani La Liga oczekują na rozpoczęcie sezonu, ale również właściciele największych internetowych stron bukmacherskich. Najbardziej wpływowe witryny ustanowiły już kursy, które jednocześnie prognozują końcową kolejność w górnej części tabeli La Liga.

Dosyć oczywiste jest, że pojedynek o mistrzostwo Hiszpanii będzie prawdopodobnie toczył się między aktualnie najlepszymi hiszpańskimi drużynami – Atletico Madryt, FC Barceloną oraz Realem Madryt. Bukmacherzy wychodzą z podobnego założenia, jednakże największe szanse na zwycięstwo w rozgrywkach. W pojedynku “Head to head” kurs na Madryt do 1.6, a na Barcelonę – 2.1. Nawet w ogólnym zestawieniu Real wypada najlepiej – kurs 1.75 to najniższa wartość przed m.in. Barceloną (2.15) i Atletico Madryt (13.5).

Jak widać, bukmacherzy mocno wątpią w fakt powtórzenia wyczynu Atletico sprzed sezonu. Najprawdopodobniej jest to spowodowane sprzedażą takich zawodników jak Diego Costa, Thibaut Courtois czy Filipe Luis, a ich zmiennicy mogą nie dorównać klasą do swoich poprzedników. Również FC Barcelona nie jest stawiana w świetle jupiterów, mimo jednej z największych rewolucji kadrowych w letnim okienku transferowym. Według bukmacherów Barcelona z Suarezem, Vermaelenem, Mathieu, Claudio Bravo, Ter Stegenem oraz Neymarem, Messim, Xavim i Iniestą nie sprostają aktualnym mistrzom Europy.

Jak dobrać najodpowiedniejsze kursy? Przeglądając strony ranking-bukmacherow.pl oraz najlepszybukmacher.net można odnieść wrażenie, że najbardziej atrakcyjne kursy oferują takie firmy jak Bet365, Bet-at-home oraz szwedzki Betsson. Nie da się ukryć, że te globalne marki zażarcie konkurują między sobą, a korzystają na tym klienci, czyli… my.

Aktualnie trudno jest znaleźć jedną firmę, która zawsze będzie gwarantować najwyższe kursy. Jest to spowodowane różną polityką koncernów bukmacherskich, a nawet geograficznymi uwarunkowaniami.

Dlatego jeśli zależy Wam na znalezieniu najlepszych kursów i zidentyfikowaniu ulubionego bukmachera, polecamy któryś z powyższych rankingów.