Busquets: Karny był oczywisty

Pomocnik wyraził swoją opinię na temat decyzji, dzięki której Barça wywalczyła trudne trzy punkty.

Sergio Busquets po meczu z Valencią rozmawiał z przedstawicielami mediów: “Tak jak zakładaliśmy, był to skomplikowany mecz, jak zawsze na Mestalla. Był fizycznie wymagający.”

“Musieliśmy wejść w mecz po sporym wysiłku w środę i dzisiaj najważniejszym było wygrać. To wiele daje drużynie. Nie były to nasze najlepsze zawody, ale tutaj chodzi bezwzględnie o wygrywanie i to się nam dzisiaj udało.”

Odnośnie decyzji sędziego, pomocnik powiedział: “Było sporo kontrowersyjnych decyzji. Kiedy przegrywasz, narzekasz na arbitra. Myślę, że sędzia był dziś pod dużą presją, ale jego odczucia były w konkretnych momentach odpowiednie. Musiałbym obejrzeć wszystkie sytuacje, żeby być pewnym, jednak karny z końcówki meczu był ewidentny.”

Busquets wyraził oczywiście zmartwienie odnośnie kontuzji kapitana Andresa Iniesty: “Kontuzja Iniesty to wielka szkoda. To niebezpieczne miejsce na uderzenie i może cię wyłączyć z gry na wiele tygodni. Jest dla nas ważnym zawodnikiem i mamy nadzieję, że wróci do zdrowia najszybciej jak to możliwe.”

Źródło: sport.es


Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /home/blog/domains/blogfcb.com/public_html/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273