Busquets: Siedem występów w ciągu… 22 dni!

Od początku swojej pracy, Gerardo Martino podkreśla, że według jego filozofii każdy piłkarz powinien odpoczywać tyle ile potrzebuje. Ominęło to tylko jednego zawodnika, a jest nim Sergio Busquets. Pomocnik rozegrał w pełni ostatnie pięć spotkań z rzędu (Osasuna, Milan, Madryt, Celta i Espanyol). Tyle samo meczów grał tylko Victor Valdes, ale nie powinniśmy porównywać wysiłku bramkarza z graczem z pola. To nie wszystko, Hiszpan występował również dla reprezentacji i dzięki temu jego statystyka częstotliwości rozgrywania spotkań wynosi aż jeden mecz na 3 dni.

”Tata” nie ukrywa słabości do swojego gracza, ale wszystko wskazuje na to, że futbolista powinien w końcu odpocząć. Od początku sezony grał w 14 z 17 spotkań.  Na ławce przebywał w meczach przeciwko Maladze, Rayo i Realem Valadollid, lecz w tym ostatnim wszedł na 11 minut.  Miejmy nadzieję, że tak częste gry nie spowodują, że nasze kluczowe ogniwo nabawi się kontuzji.

Źródło: MD


Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /home/blog/domains/blogfcb.com/public_html/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273