Busquets: W pucharach nic nie jest pewne

Hiszpański pomocnik wypowiedział się na temat zbliżającego się meczu rewanżowego Copa del Rey, a także pogoni za Realem czy własnej formy.

Rewanż z Villarrealem: „Zaczniemy z niewielką przewagą. Jesteśmy o krok od finału, ale ten mecz będzie trudny. Villarreal powinien zmienić swój sposób gry.”

„Villarreal ma szeroką kadrę z wieloma młodymi zawodnikami. Oni wszyscy wzbudzają szacunek – od 1. do 25. numeru.”

Zwycięstwo z Granadą: Chciałbym zobaczyć jakikolwiek inny zespół grający w tych warunkach, w których graliśmy na tym terenie. Najważniejsze są trzy punkty.”

Potknięcie Realu Madryt: „Czekaliśmy na zwycięstwo z Granadą. Wiedzieliśmy, że byliśmy dalej w lidze i kiedy Madryt straci punkty, musimy to wykorzystać.”

„Ich potknięcie nie zmienia naszego myślenia. Musimy zawsze wygrywać wszystkie mecze.”

„To oczywiste, że zamiast czterech punktów przewagi mają dwa. Teraz wszystko w naszych rękach, aby nie zmieniać stylu gry i dalej zwyciężać.”

El Clasico: „Zostały dwa mecze do Gran Derbi. Nie wiem, czy to będzie decydujące spotkanie. Miejmy nadzieję, że tak, dla nas.”

Własna forma: „Myślę, że jestem dość konsekwentnym graczem. Próbuję być lepszym każdego dnia.”

„Zazwyczaj gram jako defensywny pomocnik, ale przesunięcie do przodu to nie jest nowa pozycja dla mnie. Wszystko zależy od trenera.”

„Nie szukam bycia punktem odniesienia, tylko ciężko pracuję z dnia na dzień. Wiem, że gdy jesteś w klubie, to może się zdarzyć, że młodzież będzie cię podpatrywać. To normalne.”

Pochwała dla Bravo: „Grał w Primera Division przez długi czas, a także w reprezentacji. To ktoś, kto przynosi nam spokój, doświadczenie i przywództwo. Na wszystkich zwraca uwagę.”

Źródło: fcbarcelona.com


Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /home/blog/domains/blogfcb.com/public_html/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273