Caparros: Po samobójczej bramce graliśmy jak w pierwszym meczu ligowym

1390434022161

Joaquin Caparros żałował, że po pierwszej straconej bramce jego zespół nie grał na swoim poziomie i doznał dotkliwej porażki. 

“Najbardziej zabolała nas stracona bramka. Po niej się rozluźniliśmy i ułatwiliśmy grę Barcelonie. Graliśmy jak w pierwszym meczu ligowym”- mówił trener Levante.

“W ciągu jednego meczu pokazaliśmy dwa oblicza. W pierwszej postawiliśmy Barcelonie trudne warunki i nie potrafili strzelić nam bramki. W drugiej części spotkania, która rozpoczęła się od nieszczęśliwie straconej bramki, Katalończycy przejęli całkowitą kontrolę nad spotkaniem.”

Trener z Andaluzji przyznał, że wynik 1:4 właściwie już po pierwszym meczu daje Barcelonie awans do półfinału Pucharu Króla. “Wynik nie jest najlepszy. Przed pierwszym meczem jako cel ustawiliśmy sobie wyeliminowanie Barcelony i grę w kolejnej fazie. Teraz możemy tylko uratować nasz honor.”

Źródło: Sport.es


Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /home/blog/domains/blogfcb.com/public_html/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273