Cesc Fabregas: “Najbardziej wyjątkowym momentem było strzelenie bramki na Bernabeu”

Gracz FC Barcelony zapytany o to, jaki moment najlepiej wspomina od kiedy znalazł się w klubie odpowiedział, że była to chwila, kiedy zdobył bramkę na Bernabeu.

Cesc Fabregas stwierdził w wywiadzie dla “The Guardian”, że najlepsze uczucie to pokonać Casillasa w Madrycie. Powiedział on: “Najbardziej wyjątkowym momentem było strzelenie bramki na Bernabeu. Było to dla mnie szczególne, ponieważ moja rodzina i znajomi tam byli.”

Hiszpan z kolei stwierdził, że jeżeli chodzi o FC Barcelonę atmosfera w klubie jest niesamowita i jest to najlepsza grupa zawodników, jakich kiedykolwiek widział w swoim życiu. Dodał, że nigdy w innym miejscu nie doświadczył czegoś takiego. Barcelona to najlepsze środowisko.

Ale przede wszystkim, Cesc podkreślił pragnienie wygrania jeszcze wielu trofeów. Głód zwycięstw jest w drużynie ogromny.

Źródło: sport.es


Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /home/blog/domains/blogfcb.com/public_html/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273