Chcesz, aby Messi towarzyszył Ci każdego poranka? Kup u nas kubek, kalendarz lub podkładkę pod mysz!

kubekkalpodklpodgladPotrzebujesz kalendarza na rok 2013 z ciekawą grafiką/zdjęciem związanym z FC Barceloną? A może podkładkę pod mysz albo kubek z podobnymi rysunkami na wzór iście kataloński? Wszystko możesz zamówić już u nas za niebywale niskie ceny.

Chcielibyśmy zaproponować Wam zakup naszych projektów, wkomponowanych w praktyczne przedmioty, jakim jest kubek, kalendarz lub podkładkę pod mysz. Sukcesywnie będziemy poszerzać naszą ofertę o inne gadżety oraz o nowe zdjęcia i grafiki, żeby oferta mogła być coraz bogatsza i pełniejsza.

Dzięki nam możesz zafundować sobie poranek z FC Barceloną! Codzienna zmiana daty ze zdjęciem Messiego na kalendarzu, picie herbaty z Villą lub Xavim oraz sprawdzanie skrzynki pocztowej, patrząc jednocześnie na wspaniałą trojkę – Messiego, Iniestę i Xaviego – pozujących na podkładce pod Twoją myszką? Wszystko jest możliwe i w zasięgu Twojej ręki.

Oto nasza oferta:

Kubek z czterema wzorami do wyboru:

Wzór 1:

kubek1maly

Wzór 2:

kubek2maly

Wzór 3:

kubek3maly

Wzór 4:

kubek4maly

Wzór 5:

kubek5maly

Wzór 6:

kubek6maly

Cena: 12,99zł (cena zawiera koszt przesyłki)

***

Kalendarz trójdzielny lub podkładka pod mysz (24,5cm x 18,5cm) z trzema wzorami do wyboru:

Wzór 1:

kalendarz1maly

Wzór 2:

kalendarz2

Wzór 3:

kalendarz3

Cena kalendarza: 24zł (cena zawiera koszt przesyłki)

Cena podkładki: 12,99zł (cena zawiera koszt przesyłki)

Aby złożyć zamówienie należy wysłać na sklep@blogfcb.com nazwę produktu wraz z numerem wzoru oraz swój adres, na który ma zostać wysłany dany produkt. My w odpowiedzi przesyłamy dane do konta bankowego i po zaksięgowaniu wpłaty (lub zweryfikowaniu przesłanego potwierdzenia wpłaty) dbamy o bezpieczne dotarcie produktu do Zamawiającego. Czas dostarczenia wysyłki to okres maksymalnie tygodnia. Za dostarczenie odpowiedzialna jest Poczta Polska. Pamiętajcie, że kupując więcej niż jeden kubek, kalendarz lub podkładkę za przesyłkę płacisz tylko raz! Dotyczy to jednak sytuacji, gdy zakupiony zostaje tylko jeden rodzaj przedmiotu.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania do nas odnośnie wysyłki, pisz na redakcja@blogfcb.com.


Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /home/blog/domains/blogfcb.com/public_html/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273