Chygrynskiy: Ibra jest niesamowity

W obszernym wywiadzie dla ‘Sovietskiy Sport’ były piłkarz FC Barcelony, Dmitro Chygrynskiy wypowiedział się na temat swoich byłych kolegów z drużyny.

Obrońca Szachtaru Donieck mówił między innymi o swoim pobycie w Dumie Katalonii, w 2009/2010 roku, przy czym podkreślił, że miłym wspomnieniem jest współpraca z Pepem Guardiolą, który  dał mu okazję grać z jednym z najlepszych pokoleń piłkarskich na świecie.

Dmitro zdradził, że najbardziej zaimponował mu Zlatan Ibrahimovic,  gdyż zaskoczył go pozytywnie swoim konkurencyjnym charakterem. Chygrynskiy mówił też, że Zlatan grając dobrze na treningu miał potem na meczu poczucie, że jest bogiem. Oprócz tego z wywiadu możemy dowiedzieć się, że nie bał się nikogo i potrafił ganić  najważniejszych piłkarzy w klubie.

-Ibra jest niesamowity. Być może jego zachowanie powodują zgrzyty na linii z trenerem, ale jako kolega i piłkarz jest wspaniały – zakończył.

Źródło: Sport.es


Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /home/blog/domains/blogfcb.com/public_html/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273