Cruyff o klubie, Messim i Luisie Enrique

127CruyffMOS_468x311

Johan Cruyff, w wywiadzie dla “Ultima Hora”,  mówił o najważniejszych rzeczach dziejących się aktualnie w BarceloniePrzedstawiamy najważniejsze wypowiedzi Holendra.

Już 163 miliony euro wydane na wzmocnienia

Cruyff podszedł z pewnym dystansem do finansowych poczynań Dumy Katalonii tego lata.
“Barça poszła w trochę inną stronę niż zazwyczaj. Klub wydał wiele pieniędzy na wzmocnienia, zawsze istnieje ryzyko, że coś może pójść nie tak, aczkolwiek na ostateczne wyniki musimy poczekać. Zobaczymy co będzie.”

Lionel Messi

Messi spadł ze szczytu i trzeba mu pomóc wdrapać się tam ponownie. Mamy nadzieję, że Luis Enrique będzie tym, dzięki któremu Messi znów obierze właściwy kierunek. Leo jest wielki, ale to wciąż tylko człowiek z prywatnym życiem i problemami, które wiele zmieniły. Wcześniej, kiedy miał 18 lat, był mały i nikt go nie znał, teraz stał się multimilionerem. Takie zmiany mogą być brutalne.”

Transfery Barcelony vs transfery Madrytu

“W Madrycie jest teraz bardzo dużo jakości, ich opcje w ataku są naprawdę świetne. Barça zawsze podpisywała dużo kontraktów z graczami, którzy lubią grać piłką. Teraz Madryt zrobił to samo.”

Luis Enrique

“Widać, że ma duży zapał i ciężko pracuje, chce wszystko zrobić dobrze i dać z siebie wszystko. On musi być ponad piłkarzami. Chociaż, może się zdarzyć, że paru graczy nie będzie wystarczająco skorych do współpracy, wtedy będzie musiał podejmować ciężkie decyzje.”

Źródło: Sport


Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /home/blog/domains/blogfcb.com/public_html/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273