Cruyff: Ronaldo w Barcelonie? To absurd

 

Holender nie wierzy w plotki dochodzące z Madrytu, jakoby Ronaldo miałby pojawić się na Camp Nou i nazywa je kompletnym absurdem. Twierdzi także, iż problemy Messiego to sprawy wewenętrzne.

Boski Johan wyśmiał sugestie sprowadzenia na Camp Nou gwiazdy Galacticos. Ilość raportów mówiąca o tym, jakoby gwiazdor Realu Madryt miałby przenieść się do Barcelony, pozwala twierdzić, iż coś jest na rzeczy. Na początku tego miesiąca Joan Laporta spotkał się z agentem Portugalczyka, aby przedyskutować ewentualny transfer Cristiano, w przypadku gdy byłemu prezydentowi udałoby się znów objąć stanowisko. Jednakże Cruyff, będący blisko z Joanem Laportą, podkreśla, że to niemożliwe, aby Ronaldo założył kiedykolwiek trykot Barcelony. “To absurd myśleć, że Ronaldo mógłby kiedykolwiek grać dla Barcelony” - mówił Holender w Cadena Cope.

Wtedy pojawił się temat Leo Messiego. El Salvador stwierdził, że Messi nigdy nie opuści Barcelony z powodów finansowych. Argentyńczyk niedawno zasugerował, że nie jest w stolicy Katalonii tak szczęśliwy, jak mogłoby się wydawać. Cruyff mówi, że może to być związane z wewnętrznymi problemami w klubie. “Pewnie znajdzie się parę zespołów gotowych zapłacić 200 milionów euro Messiemu, ale wątpię, aby odszedł z Barcelony dla pieniędzy. Problemem Messiego jest coś, co stało się w klubie. Wewnętrznie dzieje się bardzo wiele rzeczy i nikt z nas nie może wiedzieć, o co chodzi. Sądzę, że problem Messiego leży właśnie tam” - zakończył Cruyff.

Źródło: goal.com


Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /home/blog/domains/blogfcb.com/public_html/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273