Culés: jak nie Pep, to Enrique

Luis Enrique jest faworytem do objęcia funkcji szkoleniowca FC Barcelony na wypadek odejścia Pepa Guardioli. W badaniu przeprowadzonym przez katalońskie ‘Mundo Deportivo’ culés zdecydowanie są za Enrique, który po trzech latach w Barcelonie B odszedł do AS Romy.

Na 2.000 głosów, które oddano do godziny 17:33, Luis Enrique ma 39% poparcia kibiców. Tuż za nim na dalszych pozycjach plasują się Argentyńczyk Marcelo Bielsa (21%) oraz szkoleniowiec reprezentacji Niemiec, Joachim Löw – 17%.

Dalej, z dużą stratą do powyższej trójki są: Òscar Garcia (6% – zapowiedział, że po sezonie opuści zespół), Michael Laudrup (6%), Ronald Koeman (4%),  Ernesto Valverde (4%) oraz Eusebio Sacristán – 3%.

Jak widać, kibice najbardziej przychylnie nastawieni są do Enrique. Powodem wydaje się fakt, iż trener ten doskonale zna klub “od podszewki” i preferuje styl podobny do Guardioli. Nam, kibicom, pozostaje w tej chwili tylko czekać na decyzję Pepa.

[Źródło: mundodeportivo.com]

Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /home/blog/domains/blogfcb.com/public_html/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273