Czarnule na Stamford Bridge

FC Barcelona zagra 18 kwietnia na Stamford Bridge w czarnych koszulkach, w ramach pierwszego meczu półfinałowego Ligi Mistrzów. Zbieżne barwy Chelsea Londyn z większością par tshirtów Barcy wprawiły w niezły zawrót głowy władzom Blaugrany.

Czarne i zielone zestawy mogą się mylić z błękitnym Chelsea, więc klub uciekał nawet do opcji czwartej (różowe z 2009/2010) i piątej (żółtej, tzw. “Iniestazo” z 2008/2009).

Jednakże Barcelona podjęła decyzję, która została zaakceptowana przez UEFA o wyborze czarnych koszulek.

Co ciekawe – europejscy mistrzowie będą używać w ciągu ośmiu dni aż trzy zestawy tshirtów. Najpierw we wtorek Blaugrana zagra w swoich domowych barwach na Camp Nou z Getafe, następnie przeciwko Levante wystąpi na zielono, a w przyszłym tygodniu na Stamford Bridge na czarno.

Barca w tym sezonie nie przegrała ani razu grając w kolorach negro, ponieważ jedyne klęski poniosła grając na zielono z Getafe i Osasuną.

Źródło: MD


Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /home/blog/domains/blogfcb.com/public_html/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273