Czy po raz trzeci zostanie bohaterem?

Andres Iniesta podczas wywiadów z jego kolegami z reprezentacji zbiera liczne komplementy. Będzie jednym z piłkarzy, od których będzie zależeć, czy Hiszpania obroni tytuł w Polsce i na Ukrainie.

“Gdzie tylko spojrzy, widzi już miejsce do zagrania piłki i zagrywa ją tak, że obrońcy nie mają jak jej przejąć” – Juan Mata.

“Granie z Andresem w tej samej drużynie i rozumienie sie z nim jest bardzo proste. Dokonuje rzeczy niemożliwych, jakby były one zupełnie banalne” – David Silva.

“Gra z nim to najlepsza rzecz jaka ci się może przydarzyć. Umie dryblować, świetnie podawać na dobieg, ma wizję… Kiedy wchodzi w pole karne, szuka wtedy najlepiej ustawionego partnera i mu podaje. Jest wielkim atutem dla każdej z drużyn, w której gra. Cieszy nas, że gra z nami” – Alvaro Negredo.

“Z Andresem w drużynie mamy pewność, że w każdej chwili może się w meczu stać coś niespodziewanego, coś jego autorstwa” – Jesus Navas.

[totalbarca.com]


Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /home/blog/domains/blogfcb.com/public_html/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273