Lucho nie widzi Alvesa w swoich planach

alves-acaba-contrato-junio-2015-1406835502344

Spekulacje dotyczące przyszłości Daniego Alvesa zdają się dobiegać końca. Brazylijczyk nie jest mile widziany w zespole przez Luisa Enrique, który budując nowy zespół pragnie odmłodzić skład.

Sam zainteresowany zdaje sobie sprawę, że musi poszukać innego miejsca do kontynuowania kariery. Mimo że wcześniej miał nadzieję na dojście do porozumienia ze sztabem i wypełnienie swojego kontraktu do końca (pozostał rok).

Priorytetem dla trenera jest pozyskanie z Fiorentiny Juana Cuadrado,  gracza o podobnym profilu, jednak znacznie młodszego, który miałby Brazylijczyka zastąpić. Ruch ten zdaje się być jedną z części planu Enrique, który zakłada odmłodzenie składu.

Idealną sytuacją dla obu stron będzie znalezienie Alvesowi silnego klubu, który jednocześnie pozwoli mu na grę o najwyższe cele oraz zasili budżet Barcelony sporą kwotą oferowaną za zawodnika.

Cała sprawa ma zostać zamknięta do końca sierpnia, jednak jej finału nikt nie jest w stanie przewidzieć. Tym bardziej, że kluby które mogłyby być potencjalnymi kierunkami dla Brazylijczyka, miejsca na prawej obronie mają obsadzone.

Źródło: Sport.es


Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /home/blog/domains/blogfcb.com/public_html/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273