Dani Alves: To mój ostatni sezon w Barcelonie

dani-alves-quiere-jugar-inglaterra-proximo-ano-1412184557934Dani Alves wyjawił brazylijskiemu dziennikowi “El Globo”, że aktualny sezon będzie jego ostatnim w Barcelonie. Ponadto wyraził ogromną chęć gry w Anglii. “To będzie mój ostatni rok w klubie z Katalonii, a od nowego roku zagram w Premiership. Przeniosę się tam, gdzie urodził się futbol”, wyjawił Alves.

Brazylijczyk był już przymierzany do odejścia podczas ubiegłego okienka transferowego, jednakże zapewnił, że wypełni swój kontrakt do końca (kończy mu się 30 czerwca 2015 roku – przyp. red.). Mimo iż mówiono już o klauzuli, która miała zagwarantować Alvesowi automatyczne przedłużenie kontraktu do 2016 roku, ostatecznie do takiego zabiegu nie doszło. Jak powiedział wówczas rzecznik klubu, Manel Arroyo, doszło do nieporozumienia związanego z tą klauzulą.

Wypowiedź Alvesa trudno uznać za szokującą, ponieważ o jego transferze mówiono wiele 2-3 miesiące temu. Szkoda tylko, że kolejny gracz Barcelony publicznie ogłosił swoje odejście nie pod sam koniec sezonu, ale… na jego początku.

Wspomagane źródło: El Globo, Sport.es


Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /home/blog/domains/blogfcb.com/public_html/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273