Dani Alves zostanie na kolejny sezon?

Mimo doniesień prasowych o transferze, Dani Alves może zostać w Barcelonie na kolejny sezon. Według najnowszych informacji, PSG nie jest już zainteresowane usługami Brazylijczyka.

Dani Alves przyszedł do Dumy Katalonii w 2008 roku za 29,5 mln + 6 mln zmiennych. Przez 4 lat kariery w Barcelonie dawał jej niesamowitą jakość, ale w dwóch ostatnich sezonach niestety zawodził, co spowodowało, że klub chce go sprzedać.

Sama sprzedaż nie będzie taka prosta, bo na Alvesa brakuje po prostu chętnych. Jak podaje “Sport”, boczny obrońca może zostać na kolejny sezon i za rok latem opuścić klub jako wolny zawodnik. Sam Luis Enrique przyznał, że piłkarz może być ważnym ogniwem, ale musi z nim pierw porozmawiać, gdyż Dani nie będzie miał zapewnionej gry w wyjściowej jedenastce.

Cała sytuacja powinna wyjaśnić się już wkrótce, kiedy brazylijski obrońca wróci do treningów z pierwszą drużyną Blaugrany.

Źródło: Sport.es


Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /home/blog/domains/blogfcb.com/public_html/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273