Deulofeu, Messi i Pedro jedyną opcją na początek sezonu?

gerard-deulofeu-leo-messi-and-pedro-rodriguez-1406653204826W nadchodzącym sezonie prym w katalońskim ataku ma wieść trio: Messi, Neymar oraz Suarez, jednak w zbliżającej się pierwszej ligowej kolejce możemy być pewni występu jedynie tego pierwszego. W takiej sytuacji Luis Enrique musi postawić na inną magiczną trójkę, tylko jaką?

Termin debiutu Urugwajczyka może się przesunąć, ponieważ zawieszenie obejmuje również zakaz treningów. Dlatego pierwsze mecze Luis spędzi prawdopodobnie na ławce rezerwowych, bądź trybunach (sprawa jest rozwojowa i termin ten może ulec zmianie, ponieważ klub czeka na decyzję Trybunału Arbitrażowego ds. Sportu do którego złożono w tej sprawie odwołanie).

Neymara na boisku możemy spodziewać się wcześniej. W najbliższy poniedziałek przejdzie on badania medyczne po których zapadnie decyzja, czy może wrócić do treningów. Jednak nawet w przypadku otrzymania zgody trzeba liczyć się z tym, że na ujrzenie Brazylijczyka prezentującego na boisku 100% swoich umiejętności przyjdzie nam poczekać.

W tej sytuacji pole manewru ogranicza się do Gerarda Deulofeu, Leo Messiego oraz Pedro Rodrigueza. Ustawienie z tym trio może zostać przetestowane przez Enrique już 18 sierpnia, podczas corocznego meczu o Puchar Gampera. Prawdopodobnie również ta 3 wybiegnie w podstawowym składzie w pierwszej ligowej kolejce, 24 sierpnia przeciwko Elche.

Źródło: Sport.es


Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /home/blog/domains/blogfcb.com/public_html/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273