Dziewięciu zawodników powróciło do treningów

pic_2014-10-08_ENTRENO_01-Optimized.v1413125642

Dziewięciu zawodników Barcelony pojawiło się na dzisiejszym treningu. Zespół powrócił do ćwiczeń po weekendowej przerwie. Luis Enrique wciąż czeka na powrót zawodników przebywających z kadrą narodową.

Na dzisiejszej sesji pod okiem Luisa Enrique trenowali: Martin Montoya, Xavi, Douglas, Adriano, Dani Alves oraz Jordi Masip. W ośrodku Ciutat Esportiva stawili się także Thomas Vermaelen oraz Rafinha, lecz oni z drużyną wykonywali tylko części ćwiczeń. Pod okiem szkoleniowca Dumy Katalonii przygotowywał się również bramkarz FC Barcelony B - Adrian Ortola.

Na jutrzejszym treningu, który odbędzie się o godzinie 11:00 planowana jest obecność Pique, Busquetsa, Pedro, Iniesty, Bartry i Jordiego Alby. W ciągu tygodnia do reszty zespołu mają dołączyć zawodnicy przebywający wciąż na zgrupowaniach reprezentacji.

Źródło: FCBarcelona.cat


Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /home/blog/domains/blogfcb.com/public_html/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273