FC Barcelona posiada filmik kompromitujący Pepe!

Przyszła kryska na matyska! Fot. Sport.es

Tego chyba jeszcze nie było. FC Barcelona posiada ponoć video, w której główną rolę odgrywa Pepe. Na filmiku miały by być zarejestrowane fragmenty, gdy obrońca Realu zachowuje się karygodnie na boiskach La Liga, szczególnie w konfrontacjach przeciwko Barcelonie.

“Można by było stworzyć filmik ze wszystkimi kopniakami Pepe”, powiedział niedawno Tito Vilanova na odpowiedź Portugalczyka, jakoby gracze Barcy są “aktorami”. Migiem wiele stron internetowych stworzyło kilka kompilacji, które były spełnieniem życzenia Vilanovy.

Jednakże FC Barcelona posiada rzekomo video, jakiego jeszcze nigdy nie stworzono. Według “El club de la mitja nit”, programu “Katalońskiego Radia”, klubowi informatycy stworzyli filmik, który mógłby skompromitować piłkarza Realu Madryt. Drużyna “Analityków technicznych” złożona jest z Panów Domenec Torrent, Carlesa Planchart oraz Alexa Garcii. Na co dzień zajmują się filmowaniem pierwszej drużyny Blaugrany. Efekty ich pracy analizowane są przez sztab szkoleniowy Barcy.

Mówi się, że upublicznienie filmu może wywołać naprawdę niezły szum i furorę. Mają tam znajdować się fragmenty, które nie zostały zarejestrowane przez telewizyjne kamery.

Adnotacja od redakcji – jeśli miałoby postać video z “kopniakami” Pepe, nie powinno się nazywać filmikiem, ale jak już “filmem pełnometrażowym”.


Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /home/blog/domains/blogfcb.com/public_html/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273