FC Barcelona zagra latem w Polsce?

Bardzo możliwe, że zobaczymy w Polsce zespół Dumy Katalonii. Według Przeglądu Sportowego istnieje szansa na to, że jeden z czołowych zespołów polskiej ekstraklasy mógłby zagrać sparing z FC Barceloną latem przyszłego roku.

Nad całym przedsięwzięciem pracuje firma Polish Sport Promotion, która chciałaby zorganizować owe spotkanie. Wiadomo, że tylko najbogatsze polskie kluby mogłyby się skusić na taką potyczkę, ponieważ kwota za przygotowanie takiego meczu może opiewać nawet do dwóch milionów złotych!

Zatem o jakich klubach jest mowa? O Legii Warszawa, Wiśle Kraków i Lechu Poznań. Są to trzej kandydaci do gry z Dumą Katalonii.

Wiadomo również, że w tamtym roku również rozmawiano o takiej możliwości. Mało brakowało, a doszłoby do sparingu z Legią Warszawa, ale w ostatniej chwili ktoś przebił ofertę Polaków i Barca poleciała w inny rejon świata. W końcu Blaugrana wybiera tylko najdogodniejsze propozycje. Jak powiedział trener Legii, Jan Urban: “To byłby dla moich podopiecznych taki porządny trening biegowy, bo sporo by się nabiegali za piłką“. Co racja, to racja!

Jeśli do sparingu by doszło, miałoby to miejsce na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Źródło: Przegląd Sportowy/wp.pl

Widzisz pogrubione słowo? Nie wiesz o co chodzi? Przeczytaj tutaj: [LINK]


Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /home/blog/domains/blogfcb.com/public_html/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273