Fiorentina nie odda Cuadrado za mniej niż 50 milionów euro

fiore-rebaja-sus-pretensiones-economicas-venta-cuadrado-1406619808567Dyrektor sportowy Fiorentiny, Daniele Prade zapowiedział w udzielonym wywiadzie, że do negocjacji w sprawie transferu Juana Cuadrado może skłonić go tylko oferta opiewająca na co najmniej 50 milionów euro.  

Sam klub jest zaniepokojony napiętą sytuacją, która wytworzyła się wokół osoby Cuadrado. Mimo to władze włoskiej drużyny zapowiedziały, że nie zamykają drogi do zmiany barw dla samego zawodnika, jednakże uzyska on zgodę na transfer, kiedy do Fiorentiny wpłynie oferta opiewająca na co najmniej 50 mln euro.

-Gdyby pojawiła się 50 milionowa oferta, stwierdzam bez żadnej hipokryzji, że moglibyśmy zasiąść do rozmów – powiedział.

Mimo dużego zainteresowania Kolumbijczykiem, Daniele Prade ma nadzieję, że Cuadrado zostanie na kolejny sezon we Włoszech. Zapowiedział również, że Juan wróci  do klubu 4 lub 5 sierpnia. Właśnie wtedy przedstawiciele Fiorentiny mają zamiar zasiąść do rozmów, dzięki którym poznają stanowisko samego zawodnika.

Źródło: Sport.es


Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /home/blog/domains/blogfcb.com/public_html/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273