Gabriel Milito kończy karierę!

Mając niespełna 32 lata Gabi Milito postanawia zakończyć karierę. Argentyńczyk w latach 2007-2011 bronił barw Barcelony. W zeszłym sezonie postanowił pożegnać się ze stolicą Katalonii i wrócić do “swojego” klubu Independiente, jednak już rok później postanowił zakończyć przygodę z piłką nożną.

Do tej trudnej decyzji piłkarza zmusiły ciągłe kontuzje, które nękają obrońcę od pierwszego sezonu spędzonego w Barcelonie. Gdy tylko sezon w Argentynie dobiegnie końca, Gabi odejdzie od futbolu już na zawsze. W ten sposób piłkarz kończy karierę w klubie, w którym zaczął stawiać pierwsze piłkarskie kroki. Milito nie osiągnął swojego najwyższego poziomu w Blaugranie przez przewlekłe zerwanie więzadeł w kolanie. Jednak ten kto interesuje się piłkarską piłką dłużej niż pięć lat, pamięta jak genialnym stoperem był Gabi w Saragossie.

“Dużo rozmawiałem ze swoją rodziną. Rozmyślałem nad słusznością tej decyzji i wiem, że robię dobrze. Fizycznie i psychicznie jestem wyczerpany”- w ten sposób były obrońca Barcy tłumaczy swoją decyzję o odejściu z klubu.

 

[źródło: sport.es}


Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /home/blog/domains/blogfcb.com/public_html/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273