Gaspart radzi “Panom z FIFA”

1192039250_0
Były prezydent Barcy, Joan Gaspart, w wywiadzie dla katalońskiej prasy, zwrócił uwagę na niesprawiedliwość ze strony FIFA. Rzecz jasna mowa o sankcji dla Luisa Suareza i jej konsekwencjach dla transferu do Barcy.

Panowie z FIFA muszą sobie zdać sprawę, że Barca nie może ponosić odpowiedzialności za to co się stało, nie ma znaczenia czy było to celowe, czy też nie. Nie mogą ścigać Barcy, jeśli kogoś już muszą ścigać, niech będzie to zawodnik. Jeśli jednak muszą ścigać zawodnika, nie uważam, żeby to było stosowne. Co Barca zrobiła, że nie pozwalają jej przedstawić nowego zawodnika? Przecież klub nic nie zrobił- dodał Gaspart.

Z tego powodu, były prezydent Barcelony stwierdził, że oczekuje od FIFA przemyślenia sankcji dla Suareza. Gaspart uważa, że powinno sięmznaleźć inne wyjście z sytuacji, które nie krzywdziłoby Barcy. Klub jedynie kupił wspaniałego piłkarza, za równie wspaniałą cenę i powinien czerpać z tego korzyść.

Źródło: sport.es


Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /home/blog/domains/blogfcb.com/public_html/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273