Gerard Pique: Zespół zaczyna się przyzwyczajać

Po rozmowie dla francuskiego magazynu ”So Foot”, Gerard Pique udzielił wywiadu dla telewizji “ESPN”. Obrońca Blaugrany powiedział między innymi, że klub powinien wybudować pomnik dla Javiera Mascherano. Dodał, że drużyna miała bardzo dobry początek sezonu, co przełożyło się na statystyki, jednak teraz mogą grać o wiele lepiej.

Postęp drużyny: Zespół zaczyna się przyzwyczajać do stylu, który preferuje trener. Gerardo jest bardzo mądrym coachem. Stawia nacisk na szybsze ataki i kontrolowanie piłki.

Kryzys Leo Messiego: Messi powiedział kiedyś, że przyjdzie taki czas, gdy nie będzie mógł już nas zaskoczyć. Dla mnie nie musi być mistrzem świata, ponieważ i tak jest najlepszy w historii.

Zwycięzca Złotej Piłki: Nikt tak naprawdę nie wie co decyduje o wygraniu tego trofeum. Raz tytuły, raz osiągnięcia indywidualne. Ribery, Leo i Ronaldo mieli świetny sezon. Zobaczymy kto wygra.

Gra na obronie z Mascherano: Przystosował się w dwa lata do gry na tej pozycji. Cieszy nas wspólna gra.

Źródło: MD


Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /home/blog/domains/blogfcb.com/public_html/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273