Guardiola nie chce do Barcelony? To Barca może nie chcieć Guardioli

Sam o Guardioli mam bardzo dobre zdanie, w końcu można było świętować historyczny sukces Barcelony w latach 2008/2009, a wkład Katalończyka w ten wyczyn jest nieoceniony. Tym razem Pep jednak przesadził, mówiąc „Jeśli kiedykolwiek będę rozważał powrót do Barcelony, to niech ktoś uderzy mnie młotkiem w głowę” przywołuje jedna z gazet o symptomatycznej nazwie –  „El Confidencial”.

Nie chcesz wracać, to nie wracaj! Moim zdaniem były trener Barcy powiniem korzystać, bo niebawem może się okazać, że w stolicy Katalonii nikt nie będzie chciał Jego powrotu. Nie pierwszy raz Pep mówi o tym, że rozstanie z Barceloną było mu potrzebne. Dziś pewnie większość kibiców Dumy Katalonii byłaby za powrotem trenera Bawarczyków, ale za kilka lat sytuacja może się zmienić. Niedawno Guardiola musiał się tłumaczyć Lewandowskiemu, że nie dał mu szansy w meczu z Szachtarem, w którym Bayern zremisował.

W zeszłym sezonie Katalończyk z Bawarczykami odpadł z LM dostając pięć goli od Realu Madryt nie strzelając żadnego. Złośliwi powiedzą „dostał gotowy zespół i go zepsuł”. Akcje Guardioli jako trener pikują w dół i jeżeli nic się nie zmieni, to Barcelona może powiedzieć Pepowi NIE!


Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /home/blog/domains/blogfcb.com/public_html/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273