Hojny Madryt oferował więcej

Jak podaje ‘Mundo Deportivo’, Real Madryt był gotów zapłacić za brazylijskiego napastnika Neymara aż 120 milionów euro. Kwota ta zawierałaby grzywnę (40 milionów euro), którą piłkarz musiałby zapłacić  dla Barcelony za złamanie porozumienia obu stron.

Klub ze stolicy miałby zapłacić odpowiednio 20 milionów dla Santosu (17 mln. oferowane od Barcelony), aż 60 milionów dla firmy N&N (40 mln. oferowane od Barcelony), które miałyby być rozbite na cztery raty.  Początkowo oferowana pokrycie 25 milionów euro z grzywny opiewającej na 40 milionów. Wtedy koszt wyniósłby okrągłe 105 milionów, ale druga strona się na to nie zgodziła, więc przedstawiono kontrakt, w którym karę w całości pokryłby klub.

Jeśli Ney zgodziłby się na przenosiny do stolicy, wówczas zarabiałby 12 milionów euro rocznie. Do tego dochodziłyby różne dodatki związane z sukcesami. Mimo lepszej oferty Brazylijczyk odmówił i reprezentuje dziś barwy Blaugrany.

Źródło: MD


Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /home/blog/domains/blogfcb.com/public_html/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273