Ibra: “Barca to mierny zespół”

Oberwało się Barcelonie, ale również Balotelliemu. Fot. Sport.es

Oj, Zlatan Ibrahimović naprawdę nie potrafi pogodzić się z wielkością jego ex-klubu. Kto by się spodziewał, że po ponad dwóch latach Szwed, w tak cierpkich słowach, będzie wypowiadał się o FC Barcelonie. Nawet jeśli w Dumie Katalonii nie pracuje Pep Guardiola, najbardziej nielubiany przez niego trener, to i tak ma niskie mniemanie o Blaugranie.

O co tym razem poszło? Poszło o odpowiedź, jaką udzielił serwisowi diez.hn. Na pytanie, “czy uważa, że Mario Balotelli trafi do Realu Madryt?“, odpowiedział krótko, acz dosadnie: “Nie wydaje mi się. Prędzej przejdzie do Barcelony. Marny gracz pasuje do marnego zespołu“.

Nie wiedzieć czemu, oberwało się również włoskiemu napastnikowi, który zapewne takiej wypowiedzi nie puści płazem. Barca pewnie nie zajmie żadnego stanowiska w sprawie tych słów, ale za to – mamy nadzieję – będziemy mogli liczyć odpowiedź “Super Mario”.  Z tego jeszcze może powstać niezła dyskusja!


Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /home/blog/domains/blogfcb.com/public_html/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273